opinie

Kategorie

PERMEN GO! X 6 TABL.

64172
Producent: WALMARK
Dostępność:
Wysyłka 24h
szt.
33,50 zł

Realizujemy wysyłki za granicę Polski. Do wszystkich krajów UE. UK, DE, SE, CH, Anglia, Irlandia, Niemcy.

WYSYŁKA FIRMĄ KURIERSKĄ UPS (do 72h!!!) koszt 56 zł do 8kg.
PERMEN GO! X 6 TABL.

Skład: 3 tabletki zawierają: wyciąg z kory sosny - 80mg (Pycnogenol), chlorowodorek l-argininy - 1814,0mg, Ekstrakt z żeń-szenia (Panax ginseng) stand. na 16% ginsenozydów 150,0 mg

Wskazania:

  • dla mężczyzn, którzy chcą wywołać erekcję
  • dla mężczyzn, którzy chcą polepszyć komfort swojego życia seksualnego w szybki sposób
  • dla mężczyzn, którzy nie są w stanie utrzymać erekcji podczas stosunku seksualnego
  • dla mężczyzn, którzy chcą wydłużyć czas trwania erekcji
  • dla mężczyzn, którzy chcą wesprzeć swoją kondycję seksualną
Działanie: Permen Go! przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywny tryb życia, są przepracowani, żyją pod presją czasu, co uniemożliwia im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Potrzebują szybkiego wsparcia, aby odbyć udany stosunek płciowy. 

Wyciąg z kory sosny śródziemnomorskiej - zawiera substancje, które aktywują enzymy odpowiedzialne za przekształcanie L-argininy w tlenek azotu. Oprócz tego wyciąg ten zawiera bardzo silne przeciwutleniacze, które chronią naczynia krwionośne przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

L-arginina to prekursor tlenku azotu uważanego za neuroprzekaźnik w fizjologicznych procesach prowadzących do erekcji. L-arginina nasilając procesy fizjologiczne warunkujące erekcję, zwiększają sprawność seksualną mężczyzn i kobiet.

Źeń-szeń pomaga wywołać i wzmocnić erekcję, wykazuje takżekorzystny wpływ na stan psychiczny męższczyzny.

Suplement diety Permen Go! jest dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy pojawiają się pierwsze problemy z erekcją. Na tym pierwszym etapie duże znaczenie ma właściwe podejście. Każdy mężczyzna powinien bardziej zatroszczyć się o odpowiednio zbilansowaną dietę, znacznie aktywniejszy sposób spędzania wolnego czasu oraz zmianę myślenia o zaistniałej sytuacji. Warto wówczas sięgnąć równolegle po bezpieczne suplementy diety, a także zadbać o higienę życia seksualnego.

Dawkowanie: doustnie
                    DOROŚLI MĘŻCZYŹNI: 3 tabletki przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym.
Pozytywne efekty mogą być odczuwalne po pierwszym użyciu w trakcie stosunku seksualnego. Tabletki Permen Go! są przeznaczone do doraźnego stosowania.

 

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.