opinie

Kategorie

GLUCARB SMAK TRUSKAWKOWY X 17 PASTYLEK Data ważności 31.05.2016

64574
Producent: POLFA TARCHOMIN
Dostępność:
Wysyłka 24h
szt.
12,50 zł

Realizujemy wysyłki za granicę Polski. Do wszystkich krajów UE. UK, DE, SE, CH, Anglia, Irlandia, Niemcy.

WYSYŁKA FIRMĄ KURIERSKĄ UPS (do 72h!!!) koszt 56 zł do 8kg.

Wiek: Kobiety w ciąży, + 4
Postać: Pastylki

GLUCARB

GLUCARB środek spożywczy dla osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów (cukrzyca), zawierający cukier gronowy (d-glukozę) i witaminy.

Produkt zawiera witaminę C i witaminy z grupy B (tiamina – B1; B2, B6, kwas pantotenowy) oraz cukier gronowy – dekstrozę (D-glukoza), która dostarcza energii szybko i efektywnie, przywracając poziom cukru we krwi do wartości prawidłowych. Wygodę szybkiego stosowania zapewnia postać pastylek cukrowych.

Produkt wskazany do stosowania w przypadku zwiększonego zapotrzebowania organizmu na glukozę i witaminy. Do stosowania w diecie osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów – pomocniczo w hipoglikemii (szczególnie w stanach zwiększonego wysiłku fizycznego, ciąży, po operacjach z resekcją żołądka).

Cukier gronowy i wysoka zawartość witaminy C, B1, B2, B6 oraz kwasu pantotenowego.

Kwas pantotenowy, witamina B6 i tiamina przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego m.in. węglowodanów i cukrów prostych (glukoza).

Witamina C, tiamina (witamina B1), witamina B2 (ryboflawina) i B6 wspomagają pracę. Ponadto kwas pantotenowy, witaminy B2, B6 oraz witamina C posiadają właściwości zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo witamina C i B2 pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zrównoważony sposób żywienia i aktywność fizyczna są ważne dla zdrowia. Porcja produktu zalecana do spożycia zapewnia deklarowane korzyści.

Sposób użycia:

Spożywać od 8 do 10 pastylek dziennie, w dwóch porcjach po 4 - 5 pastylek w odstępie 10 minut, aż do przywrócenia glikemii do wartości prawidłowych (wyrównanie poziomu zawartości glukozy we krwi do wartości prawidłowych). Łatwo rozpuszcza się w

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek z składników produktu. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 4 roku życia.

Składniki:

Cukier gronowy (dekstroza), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, utwardzony olej palmowy, maltodekstryna, kwas L-askorbinowy (witamina C), nośnik - tlenek magnezu, naturalny aromat truskawkowy, nośnik - sorbitol, D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), ryboflawina (witamina B2), stabilizator – guma arabska, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1). Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.